Uprzejmie informujemy, że kolejne Adwentowe Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne + Rekolekcje odbędą się we Wrocławiu w dniach 1-3 grudnia 2023 roku.

W tym roku za organizację warsztatów odpowiada Klasztor Dominikanów we Wrocławiu wraz z działającą przy klasztorze Scholą OP, a Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne objęło nad warsztatami patronat honorowy.

Wszelkie informacje oraz formularz zapisów znajdziecie na stronie https://warsztaty.wroclaw.dominikanie.pl, a bezpośrednie zapytania w sprawie warsztatów można kierować na adres email: warsztaty.wroclaw@dominikanie.pl.

pozdrawiamy,
Zespół WLSW

Katarzyna Młynarska Katarzyna Młynarska Katarzyna Młynarska - pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego (www.wlsw.pl).

Wokalistka, pedagog, trener emisji głosu, muzykolog, chórmistrz, coach. Prowadzi autorskie warsztaty wokalne (w tym śpiewu liturgicznego), jak również warsztaty wspierające rozwój osobisty kobiet i mężczyzn w oparciu o holistyczną koncepcję człowieka Jana Pawła II. Przygotowuje emisyjnie solistów, chóry i zespoły do koncertów i sesji nagraniowych. Dla osób pragnących udoskonalić umiejętności pracy głosem i odkryć swoją prawdziwą ekspresję prowadzi szkolenia z zakresu retoryki wokalnej i impostacji głosu. Zajmuje się mentoringiem artystycznym, coachingiem wokalnym i rehabilitacją głosu.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, krakowskiej Akademii Muzycznej, Podyplomowych Studiów Chórmistrzostwa i Emisji Głosu w Bydgoszczy i Studium Teologii Rodziny w Krakowie. Z powołania i miłości szczęśliwa żona i mama szóstki dzieci.